Hgç Enerji - Hgç Enerji

İçeriğe git

Ana menü:

Ucuz Elektrik
HGÇ Enerji 2010 yılında aldığı Elektrik Toptan Satış ve Tedarik Lisansı ile tüm Türkiye’de serbest tüketici olan elektrik abonelerine elektrik satışı faaliyetini yürütmektedir.HGÇEnerji, Abonelerine faturalarında yapmış olduğu indirimin yanısıra talep eden müşterilerine ücretsiz reaktif tüketim kontrol hizmeti de vermektedir.

HGÇ Enerji, elektrik abonelerinin tercih ettiği tedarikçi olmak adına bir taraftan müşterilerin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayacak kalitede hizmet sunarken, diğer taraftan da müşterileri ile paylaşıma dayalı yaklaşımlar oluşturarak sistem ve süreçlerini bu doğrultuda geliştirmektedir. Operasyonel mükemmellik, güvenilir ve yaratıcı çözümler ile tüm enerji piyasasında sürdürülebilir değerler yaratan HGC Enerji; Türkiye elektrik enerjisi sektörü ve bölgesel piyasaların lider tedarik şirketlerinden biri olmaya adaydır.

Kimler Serbest Tüketicidir? Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından içinde bulunulan yıl veya bir önceki yıl 2000KWh üzerinde elektrik kullanımı yapan aboneler, elektrik tedarikçilerini seçme hakkına sahiptir. İçinde bulunulan yıl veya bir önceki yıl elektrik tüketiminiz 2000KWh yani aylık ortalama fatura tutarı 68 TL ve üzerinde ise  “Serbest Tüketici”sinizdir. Yani aboneliğinizi HGC Enerjiye taşıyabilirsiniz.
 
H.g.ç. Toptan Elektrik A.Ş
İçeriğe dön | Ana menüye dön